Marek Grynhoff (38)nasbíral bohaté zkušenosti s onlinem například z práce pro Centrum.cz a především z předchozího působení v LMC, které provozuje například služby Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz nebo Teamio.

„V rámci rozvoje nákupního rádce se chceme mimo jiné zaměřit nejen na výběr toho správného e-shopu, ale také samotného produktu. Heureka má o produktech mnoho různých informací, a my bychom je chtěli co nejlépe využít ve prospěch zákazníků tak, aby si vybrali pro sebe ten nejlepší,“ popisuje Marek Grynhoff svoje plány. Jedním z příkladů je podle Marka zpříjemnění používání Heureky mobilním uživatelům, kde stále vidí určité rezervy.

„Baví mě agilní metodiky vedení, které zaručují rychlost a operativnost v rozhodování. Svět online se neustále mění, stejně jako zákazníci a jejich smýšlení. Mojí snahou bude všechny plánované úpravy nejprve ověřit, zda fungují, zda přináší užitek a výsledky, a teprve potom uvádět do praxe,“ doplňuje Marek Grynhoff. V Heurece povede tým 6 produkťáků.

Většinu volného času tráví Marek s rodinou, se třemi dětmi podniká nejčastěji výlety do přírody, jezdí na kolech a v zimě spolu tráví čas na svahu. Kromě onlinu ho baví celkově technologie, technika, auta a motorsport.

Související