Petr Graca vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval zahraniční studijní pobyty zejména v Německu a Austrálii.

„Potřeby podnikatelského prostředí a dopady regulace na podnikání Petr intenzivně řešil v celé své dosavadní advokátní praxi. Pro náš tým proto bude bezpochyby posilou,“ uvedl Jan Spáčil, vedoucí partner Deloitte Legal.

„Rozšířená odpovědnost výrobců za své výrobky (Extended Producer Responsibility) je regulace, která prochází zásadním vývojem. Tento způsob sdílení odpovědnosti za sběr a recyklaci výrobků inspiruje firmy i v dalších oblastech na trhu zavádět dobrovolné standardy. Jsem rád, že náš tým posiluje Petr Graca s rozsáhlými praktickými zkušenostmi z oblasti regulace podnikání,“ říká Tomáš Babáček, partner Deloitte Legal a vedoucí regulačního týmu.

Deloitte Legal disponuje na českém trhu největším týmem zaměřeným na daňové litigace a veřejnou regulaci. V minulých letech získal několik nezávislých ocenění. V soutěži Právnická firma roku byla advokátní kancelář v tomto oboru vyhlášena za Velmi doporučovanou.

 

Související