„Nový kolega čerpá profesní zkušenosti z působení v Ústředním automotoklubu ČR (ÚAMK), Zelené vlně Českého rozhlasu a Rádiu Impuls, kde měl kromě redaktorské části na starosti mimo jiné sekci bezpečnosti silničního provozu. Je současně i poradcem ministra dopravy v oblasti BESIP a také držitelem několika českých rekordů v ekologické jízdě. Jsem rád, že se stal součástí našeho týmu. Věřím, že s jeho přispěním se nám podaří splnit vytčené cíle, “ představil nového kolegu předseda spolku Centrum elektromobility Milan Urban.

Vedle Milana Urbana a Petra Vomáčky tvoří tým člen představenstva spolku Josef Zajíček, který dlouhodobě vlastní a řídí firmy zaměřené na produkci segmentů pro automobilový průmysl (automotive) a na motoristický sport. Místopředsedkyně spolku Jana Svobodová zastává funkci obchodní a marketingové ředitelky společnosti AUTODROM MOST a výkonné ředitelky agentury POZITIF. Úzce spolupracují se špičkovým instruktorem kurzů bezpečné jízdy Jiřím Paterou a řadou dalších expertů na dopravu, energetiku či ekologii.

Spolek sleduje vývoj a trendy automobilového průmyslu v nejbližší budoucnosti a podporuje myšlenky inovativního přístupu v této oblasti s cílem najít efektivní řešení snížení emisí skleníkových plynů a znečišťujících látek do ovzduší.

 

Související