Igor Augustinič (39) se ve své advokátní praxi zaměřuje především na bankovní a finanční právo, právo nemovitostí a právo obchodních společností. Věnuje se ale i fúzím a akvizicím a soutěžnímu právu. V roli společníka dále povede slovenskou pobočku v Bratislavě, kde působil od dubna roku 2014 jako partner.

“Igorovo povýšení je oceněním jeho manažerských schopností, odbornosti a pracovního nasazení,“ říká Arthur Braun, Managing Partner bpv BRAUN PARTNERS, a dodává: „Naše kancelář má tak mezi společníky poprvé slovenského kolegu. Vyjadřujeme tím naši důvěru v potenciál slovenského trhu a zdůrazňujeme internacionalitu naší kanceláře. Věříme, že tento krok nám umožní upevnit, a ještě více posílit naši úspěšnou přítomnost na slovenském trhu”.

Do bpv Braun Partners přišel po předchozím působení v prestižních mezinárodních kancelářích Gleiss Lutz a CHSH v Praze a Bratislavě. Během své bohaté praxe se podílel na řadě významných transakcí pro domácí i mezinárodní společnosti, a to především v oblasti realit, finančního sektoru a automotive.

Studoval právo na Univerzitě Komenského v Bratislavě, Karl-Franzens-Universität v Grazi, na Univerzitě Karlově v Praze a na Vídeňské univerzitě. Kromě slovenštiny pracuje také v německém a anglickém jazyce.

 

Související