Martin Horčička (44) přichází do Wüstenrotu z belgické pobočky NN pojišťovny, kde poslední dva roky zastával pozici CIO a člena představenstva, jehož úkolem bylo řízení IT projektů a zabezpečení hladkého a bezpečného chodu IT infrastruktury. Před odchodem do Belgie působil jako COO a člen představenstva v české a slovenské pobočce NN pojišťovny, ve které měl na starosti kromě IT a projektového řízení i provoz a procesní řízení.

Martin Horčička zahájil svou kariéru ve společnosti Lucent Technologies, odkud v roce 2000 přešel do společnosti Vodafone, kde působil na různých manažerských pozicích. Zastával pozici ředitele transformačního programu, řídil oddělení zákaznických služeb a byl i mimo jiné marketingovým ředitelem pro produkty a služby. Martin Horčička má rovněž bohaté zkušenosti s projektovým managementem a krizovým řízením.

„Věřím, že se mi podaří zúročit dosavadní zkušenosti a nadále vylepšovat image Wüstenrotu jako spolehlivého partnera při řešení a zejména financování bydlení. V první řadě se chceme zaměřit na zefektivnění stávajících služeb a tím podpořit klientskou spokojenost,“ říká Martin Horčička, nový člen představenstva finanční skupiny Wüstenrot.

Martin Horčička je absolventem ČVUT, fakulty elektrotechniky se zaměřením na telekomunikace. Mluví plynně anglicky.

Ve svém volném čase se především věnuje své rodině. Se synem sdílí stejný koníček – motorsport, kde svého syna aktivně podporuje v závodech motokár.

Související