Nick Kós v současnosti působí jako řídící partner PwC Maďarsko, kde zastává i další vedoucí pozice. V minulosti se například podílel na poskytování služeb několika významným klientům, jako jsou NOKIA, MOL a Diageo, v regionu Maďarska a střední a východní Evropy.

Olga Grygier-Siddons byla v PwC první ženou v této pozici a také první z regionu střední a východní Evropy. Do vedoucí funkce nastoupila v roce 2014 po Miku Kubenovi. Pro PwC pracuje ale již od roku 1990, v roce 1998 se stala partnerkou londýnské kanceláře, v roce 2009 pak šéfkou PwC Polsko.

Z řídící funkce odchází po čtyřletém období na základě výsledků pravidelných voleb, v nichž letos uspěl Nick Kós. „Bylo mi ctí zastávat tak důležitou pozici a jsem obzvláště hrdá za práci, která vedla k posílení konkurenceschopnosti a významu Maďarska a střední a východní Evropy v globální ekonomice,“ komentuje své působení v řídící funkci Grygier-Siddons. A dále dodává: „Děkuji našim klientům za spolupráci a pomoc při budování důvěry, řešení důležitých problémů a realizaci pozitivních změn. V neposlední řadě bych ráda poblahopřála Nicku Kósovi ke zvolení do funkce a udělám vše pro to, abych mu pomohla v hladkém přechodu na novou pozici.“  V PwC bude Olga Grygier-Siddons působit i nadále.

 

Související