Linda Kajzarová bude na poziciSenior Account Managera - Team Lead odpovědná za rozvoj značek celé skupiny FISCHER, tedy CK FISCHER, Nev Dama a eTravel. Svými zkušenostmi tak posílí směřování agenturních klientů směrem k marketingové automatizaci a pomůže zefektivnit online komunikaci značek s jejich zákazníky.

„Jde o nejprogresivněji rostoucí skupinu v travel industry na českém trhu a do čela FISCHER týmu jsem hledal schopného člověka jako je právě Linda,“ říká Group Business Director Jaroslav Novák.

Do Wundermanu přišla z agentury H1.cz, kde působila jako Account Manager primárně pro klienta AMAZON. Má také bohaté znalosti ze světa start-upů díky práci manažera v akcelerátoru Wayra či jako nezávislá marketingová konzultantka pro klienty SAP či Český telekomunikační úřad. Působila na pozici Head of CEE v britské společnosti ​The​ ​Foundation​ ​Growth​ ​Consulting, kde denně rozhodovala o rozvoji a potenciálu mezinárodních projektů. Mezi její klienty patřily firmy jako Marks&Spencer, Volkswagen, Fujitsu, eBay, AMAZON a další.

 

Související