Nina Černá pracuje primárně pro klienty kiwi.com, Emirates a Cartoon Network. Do Bestu přišla s více než devítiletou zkušeností z PR pro FMCG, technologické klienty i startupy. Prošla agenturami Aspen PR, Havas PR či McShakespeare, působila také v Creative Docku a jako freelance konzultant a copywriter. Pracovala mimo jiné pro Ahold, FAST ČR, Brabantia, Global Wines, Košík.cz, Zonky, Autotým, SharyGo či novou elektrickou Čezetu.

Isabella Ross se do Prahy přistěhovala z Londýna. Pracovní zkušenosti dosud sbírala spíše v oblasti médií - fotografování pro Royal society of Literature, spolupráce na akcích EUNIC        (European Union National Institutes for Culture) v Londýně a v tiskových odděleních prestižních mezinárodních designérů jako Designers Guild a Soane Britain. Absolvovala stáž ve vydavatelstí Condé Nast a v The Daily Telegraph. Mluví španělsky a aktuálně se učí česky a francouzsky.

„S potěšením vítám Ninu a Isabellu do našeho týmu. Budou se nám hodit jak Nininy široké zkušenosti z předchozích pracovních pozic, tak nadšení a energie Isabelly, která se kvůli práci v Bestu přestěhovala z Británie. Obě se zapojují hlavně do práce na FMCG, travel a startup klientech,“ komentuje nové posily Euan Edworthy, CEO Best Communications.

Lucie Turnovská, Klára Jiřičná a Jana Dudrová posilují tým agentury Best Communications - čtěte ZDE

Alexandra Drozdová a Jitka Massolini posilují agenturu Best Communications - čtěte ZDE

Související