Anetta Franková převezme v pozici HR manažerky společnosti NEXTCLINICS INTERNATIONAL odpovědnost za nastavení a řízení procesů, lidský rozvoj, kompletní nábor a personální zajištění pro celou skupinu. Anetta má sedmnáctiletou praxi v oboru řízení lidských zdrojů. Svou kariéru zahájila v mezinárodní korporaci Siemens, nejprve jako HR recruiter, poté jako HR generalista. Další cenné zkušenosti získala na manažerských pozicích v mezinárodních strojírenských a zdravotnických firmách, kde zodpovídala především za nastavení funkčních personálních procesů a oblast odměňování.

„Je mi velkým potěšením přivítat Anettu v NEXTCLINICS. Je ostřílenou manažerkou, která ve svém oboru patří mezi přední odborníky, navíc si velmi dobře rozumíme i po lidské stránce. Jsem přesvědčen, že skvěle zapadne do našeho týmu a posune naši interní kulturu zase o kus dál,“ říká Miroslav Herden, generální ředitel skupiny NEXTCLINICS INTERNATIONAL.

„V posledních letech se specializuji na oblast interní komunikace, budování značky, sociální sítě a tvorbu HR inovací s ohledem na současné trendy. Svou profesi vnímám zároveň jako svého koníčka a snažím se na problematiku HR stále dívat pohledem člověka srostlého přímo s byznysem společnosti,“ dodává Anetta Franková, která do NEXTCLINICS přichází po pěti letech působení pro české a slovenské zastoupení společnosti synlab.

Ve volných chvílích si Anetta Franková s chutí dá šálek dobré kávy, je aktivní sportovkyní a ráda cestuje.

 

Související