Anna Macaláková pracuje v J&T Bance od roku 2006, prakticky od ukončení studií na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Od té doby prošla několika pozicemi. Od roku 2009 působila jako ředitelka privátního bankovnictví na Slovensku, po vzniku nového segmentu Komfort (v České republice Clear Deal) byla pověřena jeho vybudováním. Od roku 2013 je prokuristkou banky a zároveň dostala na starost vytvoření věrnostního klubu Magnus. V roce 2015 se pak Anna stala ředitelkou slovenské pobočky J&T Banky, kterou řídí dodnes.

„Anka patří mezi základní pilíře TOP managementu J&T, má velkou důvěru jak akcionářů, tak ostatních top manažerů firmy. Jsme rádi, že nabídku na tuto pozici přijala a držíme palce, aby v tak důležité oblasti, kterou IT je, určila ten správný směr,“ dodává ke jmenování Patrik Tkáč, předseda představenstva J&T Banky.

„Vážím si důvěry akcionářů, kterou do jisté míry vnímám také jako ocenění svého více jak 11letého působení v J&T. Zodpovědnost za celou oblast informačních technologií, pak vnímám jako novou výzvu,“ okomentovala své jmenování Anna Macaláková.

 

Související