Leona Farkašová se do jazykové agentury Skřivánek vrací po jednoroční pauze, kterou věnovala rozvoji svých profesních dovedností v oboru personalistiky. Předtím působila deset let na pozici ředitelky poboček jazykové agentury Skřivánek v Hradci Králové a Pardubicích. Před svou kariérou v jazykové agentuře stála tři roky v čele společnosti Městsko-lázeňské informační centrum.

“Leona je velmi talentovaný člověk pro práci s lidmi s bohatými zkušenostmi s vedením několika společností, včetně našich dvou regionálních poboček. Věřím, že úspěšně naváže na své předchozí působení ve Skřivánkovi a svými novými zkušenostmi přispěje ke strategickému nastavení personální politiky naší agentury,” uvádí Bronislava Chudobová, ředitelka jazykové agentury Skřivánek.

Vedení společnosti Skřivánek si od nové HR ředitelky slibuje také posílení interní komunikace, což je v době nízké nezaměstnanosti klíčový úkol. Jejím hlavním zadáním je zefektivnění interních procesů od samotného náboru, on-boardingu a adaptace nových pracovníků, přes školení, vzdělávání, hodnocení a motivaci zaměstnanců, až po talent management a nástupnictví, včetně rozvoje firemní kultury a celkového posílení spokojenosti stávajících zaměstnanců.

Leona Farkašová je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity v Hradci Králové se specializací na pedagogiku a psychologii.

 

Související