Miloslav Tlamicha má dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků, metodologií výuky, řízením týmu lektorů a v neposlední řadě s péčí o tuzemské i zahraniční klienty. Dříve pracoval v jazykových agenturách Skřivánek nebo James Cook Languages. Několik let působil v USA a Velké Británii. Vystudoval angličtinu na Univerzitě Karlově.

„Je mi potěšením ujmout se této funkce, navíc v takto významný rok, kdy agentura Channel Crossings slaví 25 let. Těším se na spolupráci se všemi klienty, kolegy i obchodními partnery v dalších letech,“ říká Miloslav Tlamicha, nový výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings. 

Na pozici výkonného ředitele vystřídá Vítězslava Bicana, který funkci zastával předchozích 11 let.

Jazykovou agenturu Channel Crossings založila Lenka Doležalová Pavilková, která je dodnes majitelkou. Agentura se za uplynulých 25 let existence stala jednou z největších soukromých jazykových agentur v České republice se zaměřením na poskytování služeb pro firemní zákazníky. Postupem času se ale začala orientovat i na cestování za vzděláním do zahraničí a programy pro děti, například v mateřských školách.

 

Související