Václav Elman (38), nový generální ředitel rostoucího holdingu SSI Group, se v oblasti bezpečnostního průmyslu a integrovaného facility managementu pohybuje bezmála dvě desítky let. V minulosti působil mimo jiné ve vedení nadnárodní společnosti poskytující IFM služby a byl hlavním přispěvatelem v rozvoji jejích zahraničních poboček v Turecku a Rusku.

Radoslav Kavulič (43), nový personální ředitel, je velkou posilou pro SSI Group. Zkušený personalista spojil většinu svého profesního života s koncernem Volkswagen AG. Krátce po absolutoriu na Trnavské univerzitě - Fakultě humanistiky (obor Sociologie a personální management) nastoupil v roce 2001 do společnosti Volkswagen Slovakia, aby od roku 2006 vystřídal několik vedoucích a ředitelských HR pozic ve ŠKODA AUTO - od závodu Vrchlabí, přes areál Na Karmeli až po výrobní zónu v Kvasinách. V SSI Group bude mít Radoslav na starosti akvizici nových zaměstnanců v ČR i na Slovensku, nastavení nových zaměstnaneckých benefitů a systémů vzdělávání.

Michal Cícer (38) coby voják z povolání a účastník několika mezinárodních vojenských misí (Irák, Kosovo) nastoupil před třemi lety do SSI Group. Od ledna 2018 zastává pozici ředitele útvaru zajišťujícího ostrahu osob a majetku. Jeho úkolem bude mimo jiné odborné vedení pracovníků v bezpečnosti, včetně rozšiřování právního vzdělání, psychologické průpravy nebo odborných znalostí, jako jsou kurzy první pomoci atd. Před příchodem do SSI Group sbíral zkušenosti na Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha.

Související