Jiří Hovorka se stal novým vedoucím pro development. Na starosti má zejména management přípravy rezidenčních i polyfunkčních projektů, plánování, spolupráci s architekty či komunikaci s úřady místní samosprávy a státní správy. Do skupiny T.E přichází z firmy DBD Group Development, kde mimo jiné získal zkušenosti s rezidenčním trhem a přípravou projektů ve Spojených státech. Na nové pozici využije i manažerské schopnosti ze svého dlouholetého působení na vedoucích postech ve společnosti Vodafone. Jiří Hovorka absolvoval University of Northern Virginia v USA, kde získal titul MBA.

Marek Makový zastává nově pozici vedoucího obchodního oddělení skupiny T.E. Mezi jeho hlavní úkoly patří příprava prodejní strategie jednotlivých projektů, řízení a rozvoj obchodního týmu, komunikace s klíčovými zákazníky a v neposlední řadě také vyhledávání obchodních příležitostí. Na novém postu tak zúročí své dlouholeté manažerské zkušenosti z řady developerských společností působících na českém trhu, jako je například Crestyl Real Estate, Moravská stavební či Central Group. Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského v Praze.

Kromě těchto dvou pozic skupina T.E vloni obsadila další tři posty a společnost tak významně posiluje. Do konce letošního roku navíc plánuje rozšířit svůj tým o nové vedoucí projektů a o kolegy v právním, finančním, obchodním i marketingovém oddělení. Chystá se také přijmout ředitele své sesterské společnosti T.E Construction Management (T.E.C.M), která je generálním dodavatelem všech staveb pod značkou T.E.

 

Související