Vítězslav Machaň (31) v EKOSPOLU působí od srpna 2016. Před tím pracoval jako účetní ve společnosti SWC-boco Česká republika. Vystudoval podnikovou ekonomiku na Technické univerzitě v Liberci.

Natálie Barska (30) do EKOSPOLU nastoupila na jaře loňského roku, když přišla ze společnosti Deloitte BPS. Vystudovala obory účetnictví a management firemních financí na Soukromé vysoké škole ekonomických studií. Ve svém volném čase ráda čte, cestuje a pracuje na zahrádce.

Víťa se na své předchozí pozici velmi osvědčil, a proto věřím, že zvládne i náročnější úkoly vyplývající z jeho nové funkce. Výrazným přínosem byl i příchod Natálie, proto bylo její povýšení jen otázkou času. Věřím, že pod jejich vedením se jeden z nejdůležitějších sektorů ve firmě opět posune o něco dopředu,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec, podle nějž jde o typický příklad toho, jak mohou ti nejlepší zaměstnanci ve firmě rychle vyrůst a získat zajímavé manažerské posty.

V naší personální politice neřešíme dobu působení ve firmě či předchozí pracovní zkušenosti. Jediné, co rozhoduje, je přínos pro firmu. Takže i mladí absolventi vysokých škol u nás mohou velmi rychle dosáhnout manažerských pozic s milionovými platy. Kromě vysoké finanční odměny a možnosti uplatnit své nápady mají naši zaměstnanci příležitost podílet se na projektech, které na dlouhá desetiletí změní podobu mnoha pražských lokalit,“ dodal Korec.

 

Související