Lucie Wolfová se v oblasti HR pohybuje již řadu let. Během svého působení v tomto prostředí zastávala nejrůznější pozice od personalistky přes HR byznys partnerku až po HR manažerku. Bohaté zkušenosti s řízením lidských zdrojů získala zejména ve společnostech Olymptoy, Rozum a Cit nebo Massive Production Czech Republic. Do společnosti KiK přichází z nadnárodní výrobní společnosti Parker-Hannifin, kde působila jako HR generalistka.

„Jedním z mých hlavních cílů je přispět ke zkvalitnění péče o zaměstnance KiKu, kterých si velice vážím. Přeji si, aby se ve firmě cítili spokojeně a zároveň měli možnost se dále rozvíjet, proto bych v Česku i na Slovensku ráda zavedla ucelený systém vzdělávání. Ve své pozici bych se také chtěla zaměřit na zdokonalení adaptačního procesu zejména u asistentek prodeje. V dlouhodobém horizontu si kladu za cíl celkově zlepšit interní komunikaci a posílit budování značky společnosti KiK,“ uvedla Lucie Wolfová o své nové funkci.

Lucie Wolfová vystudovala obor podnikatelství a management na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde získala inženýrský titul. Své vzdělání si zároveň rozšířila kurzem práva na Univerzitě Palackého v Olomouci. Hovoří plynule německy a anglicky.

Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině, mezi její záliby patří literatura a cestování.

Související