Jaroslav Tajbr přichází z advokátní kanceláře Noerr. Zaměřuje se na právo duševního vlastnictví, IT, média a ochranu osobních údajů. Mezi jeho klienty v minulosti patřily významné světové společnosti v oblasti automobilového průmyslu, softwaru, financí a filmu. Jaroslav Tajbr vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu mezinárodního obchodu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Jiří Besser po jedenácti a půl letech ukončil spolupráci s advokátní kanceláří Weil, Gotshal & Manges. Specializuje se na obchodní právo, fúze a akvizice a korporátní finance. Má také řadu zkušeností z oblasti soutěžního práva, včetně zastupováním klientů před Evropskou komisí a národními antimonopolními úřady, a dále z oblasti energetické a bankovní regulace. Kromě Právnické fakulty Univerzity Karlovy vystudoval studijní program LLM (Master of Laws) na prestižní University of Cambridge ve Velké Británii. Nyní pokračuje v postgraduálním studiu Ph.D. na Právnické fakultě UK. 

Advokátní kancelář Squire Patton Boggs těmito akvizicemi dále posiluje svoje klíčové praxe v Praze. "V oblasti transakčního poradenství s Jiřím Besserem dále rozšíříme náš korporátní tým a budeme schopni uspokojit dosavadní silnou poptávku v této oblasti. Jaroslav Tajbr pak doplní náš tým specializující se na ochranu osobních dat a díky svým zkušenostem v oblasti IT/IP bude podporou našeho mladého týmu „nové“ ekonomiky. Po zavedení GDPR lze očekávat další silnou vlnu regulatorních úprav a další klientské práce v oblasti ePrivacy," komentuje příchod dvou nových členů právního týmu Radek Janeček, řídící partner Squire Patton Boggs.

Související