Ronald Binkofski ve své nové roli v polské Varšavě zodpovídá za růst podnikání společnosti Honeywell v celé střední a východní Evropě a zajišťuje, aby zákazníci v regionu mohli těžit z nejnovějších „Connected“ technologií, které zvyšují bezpečnost, zabezpečení, efektivitu a produktivitu v široké škále odvětví. Do společnosti Honeywell nyní nastupuje jako součást týmu Shanea Tedjaratiho, prezidenta společnosti pro globální regiony s vysokým růstem.

Dříve působil ve společnosti Microsoft, kde zastával post generálního ředitele pro střední Asii. Před svým působením ve společnosti Microsoft strávil devět let ve společnosti Software AG v Německu.

„Ať už děláme létání bezpečnějším, vylepšujeme logistiku pomocí eCommerce nebo budujeme energeticky efektivnější budovy, jsou technologie společnosti Honeywell každodenně využívány lidmi, i když si to často ani neuvědomují,“ řekl Tedjarati. „Pracujeme v mnoha různých sektorech a díky našemu širokému technologickému portfoliu máme jedinečnou pozici zaměřenou na širokou škálu vznikajících příležitostí růstu v celé střední a východní Evropě. Ronaldovy softwarové a obchodní zkušenosti budou neocenitelné, protože střední a východní Evropa se stává stále důležitější součástí dlouhodobé strategie růstu společnosti Honeywell.“

„Střední a východní Evropa se nachází v období trvalého hospodářského rozvoje a do oblastí kritické infrastruktury, dopravy, energetiky, obrany, eCommerce a iniciativ chytrých měst přicházejí významné investice,“ dodal Binkofski. „Společnost Honeywell je jako přední představitel v oblasti připojených technologií a průmyslového internetu věcí schopna zajistit bezpečnost, zabezpečení, produktivitu a energetickou účinnost ve všech těchto odvětvích. Pro společnost Honeywell je to skvělá doba, aby nadále upevňovala své působení ve střední a východní Evropě a poskytla své přední technologie ku prospěchu svých i koncových zákazníků.“

Roland Binkofski absolvoval magisterské studium v oboru aplikovaná matematika na Jagellonské univerzitě v polském Krakově. Je také absolventem pokročilého manažerského programu INSEAD ve francouzském Fontainebleau.

Související