Mounia El Hilali (42) pracuje v řetězci IKEA od roku 2007, kde před více než 10 lety začínala jako ředitelka obchodního domu ve španělské Málaze. Poté působila na pozici zástupkyně ředitele IKEA Francie, zodpovídala za 10 obchodních domů a měla na starosti i další činnosti týkající se činnosti IKEA ve Francii. Po návratu z mateřské dovolené se zapojila do několika globálních projektů v rámci společnosti IKEA Group.

„Cítím se opravdu velmi poctěna, že se mohu spolu s našimi zaměstnanci podílet na tom, abychom vytvářeli lepší každodenní život pro naše české, slovenské a maďarské zákazníky. Je důležité, abychom lidem i nadále plnili jejich sny a poskytovali jim to, co k vybavení domácnosti potřebují, a nabízeli kvalitní výrobky za dostupné ceny,“ říká Mounia El Hilali.

Předtím, než Mounia nastoupila do IKEA, pracovala pro společnost Decathlon v několika zemích – ve Francii, USA, Španělsku a Argentině – a vystřídala různé pozice. Začínala jako prodavačka, poté se stala nákupčí, byla také zodpovědná za dovoz, vývoz a clo v USA a v závěru, před nástupem do IKEA, působila na pozici ředitelky prodejny ve Španělsku.

Mounia El Hilali má rodinu se třemi dětmi. Kromě starosti o rodinu ráda cestuje, setkává se s lidmi z různých kultur a sportuje. Mezi sporty se velké oblibě těší hlavně potápění.

Související