Petr Schrom má rozsáhlé manažerské zkušenosti. Působil ve funkci výkonného ředitele jednoho z největších internetových e-tailu v České republice firmy T.S.BOHEMIA. Více než 10 let také pracoval u předního evropského distributora výpočetní techniky a elektra firmy eD'systém na pozici obchodního a marketingového ředitele. Studoval na Newport university BBA a Business School Nederland MBA.

"DŘEVO TRUST je jeden z nejsilnějších hráčů mezi dodavateli materiálů pro výrobu nábytku. Naši jedinečnost na trhu vidím v proklientském přístupu, který je podpořen největší sítí prodejen v republice. Ve své pozici chci podpořit oblast inovací, provozní dokonalost, zaměření se na zákazníka a důležité partnery z řad dodavatelů,“ říká ředitel Petr Schrom.

Společnost DŘEVO TRUST již 20 let nabízí truhlářům a stolařům široký sortiment, zahrnující především plošný materiál, nábytkové kování a stavebně truhlářské výrobky. Zákazníci mohou najít prodejny DŘEVO TRUST ve 26 městech v rámci celé České republiky, kde se jim denně věnuje více než 250 zaměstnanců. V rámci zkvalitňování zákaznického servisu mohou zákazníci nakupovat online prostřednictvím B2B portálu. K posledním inovacím patří také rozšíření služby DT NÁŘEZ využívající komplexní internetovou aplikaci pro výrobce nábytku.

 

Související