Dan Ledvinka v posledním roce působil v ASB Group na pozici Business Development & Marketing Managera, dříve ve vydavatelství Mladá fronta a agentuře Media Events Company. Současně organizuje event Prague Capital Market Summit.

„Rozšíření spolupráce s Danem přichází pro ASB Group v nejlepší čas, naše strategie je i nadále posilovat pozici silného a zkušeného partnera pro zahraniční i domácí klienty, a to na úrovni regionu CEE. Během posledního roku jsme intenzivně pracovali na rozvoji transakčních služeb pro klienty napříč CEE regionem, zároveň jsme upevnili a posílili naši pozici v Polsku díky akvizici společnosti Taxplan a neméně důležitou skutečností pro nás je i realizace dlouho plánované expanze na Maďarský trh, prostřednictví nové kanceláře v Budapešti. Pevně věřím, že Danovi zkušenosti a znalosti našeho byznysu i trhu pomohou realizovat naše plány a i nadále vylepšovat poskytování maximálně profesionálních služeb pro naše klienty i partnery,“ uvedl k personální změně řídící Partner ASB Group Petr Studnička.

Velice si vážím důvěry vedení ASB Group. Skupina udělala za poslední rok velký posun z pohledu business developmentu, marketingu i komunikace, a to hlavně díky odvaze vedení dělat inovativní a pro-klientská rozhodnutí, a to ve všech klíčových oblastech byznysu. Jsem vděčný, že můžu být součástí expanze, dynamického růstu a v neposlední řadě skvělého týmu. I nadále bude mým velkým úkolem posilovat pozici a image ASB Group v klíčových zemích regionu CEE.“ dodává Dan Ledvinka.

ASB Group je mezinárodní poradenská společnost poskytující služby nadstandardní úrovně v oblasti účetnictví, reportingu, daňového poradenství, transakčního poradenství, korporátních služeb, mzdové agendy a zakládání společností. Vznikla v roce 2002 a dnes na pobočkách v Praze, Varšavě, Bratislavě a Budapešti zaměstnává přes 180 lidí.

Související