Tomáš Míček bude mít, kromě hlavního úkolu vést dedikované týmy v jednotlivých centrech pod správou CBRE, rovněž zodpovědnost za jejich property management. Ve své funkci se bude věnovat také péči a komunikaci s vlastníky těchto center, asset managementu, spolupráci s oddělením pronájmů ve vztahu k nastavení správného tenant mixu, a tak přispívat celkově k rozvoji umožňující CBRE nabízet jejich majitelům vysoce komfortní služby s přidanou hodnotou.

„Příchodem Tomáše posilujeme kapacitně celé oddělení, abychom mohli lépe obsluhovat naše klienty a spravovat tak ještě lépe jejich nemovitostní portfolium. Tomáš se mnou bude pracovat jako client facing zástupce ASR a společně budeme sdílet odpovědnost za chod oddělení,“ upřesňuje jeho roli Ondřej Laně, Director AS Retail ve společnosti CBRE.

Před svým působením v CBRE strávil Tomáš Míček posledních devět let v IKEA Centres, kde působil na řadě pozic. S úspěchem se zhostil funkce centre manažera ostravského Avionu a následně i centre manažera bratislavského Avion Shopping Parku. Další zkušenosti získal například v Tesco Stores, kde působil na počátku své kariéry jako department manager, a také area trade manager.

Hovoří plynně anglicky a polsky. Vystudoval ekonomii a management na Technické univerzitě v Ostravě.

 

Související