Jan Stuchlík (40) přišel z ekonomického deníku E15, kde se šest let věnoval tématům energetiky, průmyslu či mezinárodního obchodu. Dříve působil v týdeníku Profit, na webovém portálu Peníze.cz a v týdeníku Ekonom.

„Průmysl je nedílnou součástí české ekonomiky. České firmy umějí vyrábět skvělé produkty a vyvíjet pokrokové technologie. Budu rád, když se budu moci podílet na vytváření pozitivního obrazu tuzemského průmyslu a zlepšování komunikace mezi Svazem a jeho členy,“ uvedl Jan Stuchlík.

„Příchod Jana Stuchlíka potěšil naše členské firmy, které ho znají a ví, že jsme do Sekce komunikace Svazu získali zkušeného a kvalitního novináře. I já jsem ráda, že se Jan rozhodl pokračovat dál v průmyslu, a navíc v našem týmu,“ těší se na spolupráci Eva Veličková, ředitelka Sekce komunikace Svazu průmyslu.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Absolvoval tříměsíční žurnalistickou stáž, kterou každoročně organizuje americký World Press Institute v Saint Paul. Domluví se anglicky, německy a francouzsky.

Související