Martin Kříž (38) působil dříve na pozici finančního manažera pro Česko a Slovensko ve skupině AutoBinck/Auto Palace, kde měl na starost finanční řízení skupiny ve střední Evropě.

„Jsem rád, že jsem se stal členem Pilulka týmu a mohu přispět k rozvoji skupiny v Česku, na Slovensku a dalších zemích, do kterých Pilulka expanduje. Pilulka vykazuje 60% růst tržeb a je inspirující být při tom,“ říká k nové pracovní výzvě Martin Kříž.

Pilulka letos míří k celkovým tržbám dvou miliard korun. „V druhé polovině roku čeká naše zákazníky mnoho novinek. Pustíme do ostrého provozu novou verzi webu s mnoha unikátními funkcemi, budeme rozšiřovat rozsah našeho sortimentu a spustíme prodej v Rumunsku. Chceme se začít také připravovat na předpisová léčiva online, což je segment, který nás v následujících letech výrazně ovlivní. Začlenění Martina Kříže do vedení firmy je logickým krokem pro zajištění stability společnosti při extrémně rychlém růstu i v následujících letech nejen v CEE,“ dodává Martin Kasa, spolumajitel společnosti.

Je absolventem Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

 

Související