Alžběta Dlouhá (32) má nově starosti externí komunikaci společnosti. Do Etnetery přišla z agentury Stance Communications, kde poslední rok a půl působila na pozici account manager. Na starosti měla korporátní komunikaci, např. pro net.pointers, společnost zabývající se kyberbezpečností, Českou asociaci odpadového hospodářství a Grinex Czech Republic a projekty pro Nadační fond Petra Koukala. Vystudovala obor Marketingová komunikace a public relations na Karlově Univerzitě.

Monika Miškovská (28) se bude na pozici Digital Marketer zaměřovat hlavně na online marketing a pořádání eventů. Předtím působila jako projektová a marketingová manažerka v TCC online, kde měla na starosti obchod a vedení HR projektů především pro velké bankovní, IT a výrobní společnosti a pro neziskové organizace a pořádání konferencí. Vystudovala obor Podnikání a administrativa na České zemědělské univerzitě se specializací na marketing, který studovala i na Instituto Superior de Entre Douro e Vouga v Portugalsku v rámci programu Erasmus+.

„Komunikace dříve spadala pod marketingovou manažerku. V souladu s novou strategii firmy jsme se rozhodli zavést novou pozici PR manager a uvolnit tak ruce marketingu. Od Alžběty si slibujeme zlepšení komunikace naší společnosti,“ říká Petr Votoček, CEO společnosti Etnetera.

Související