Ömer Aras bude dohlížet na veškeré aktivity v České republice, na Slovensku, v Turecku, Rusku, Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku a také na Ukrajině.

“Těším se na nové výzvy, které na mě čekají. Mám nesmírnou radost z toho, že jsem se mohl připojit k tak úžasnému týmu a že ho můžu vést. Udělám vše pro to, abychom upevnili naši vedoucí pozici v regionu střední a východní Evropy,” říká Ömer Aras.

Do RTB House nastoupil v roce 2013 jako manažer zodpovědný za aktivity v Turecku. Na starosti měl rozvoj obchodu a partnerství na tomto trhu. Pod jeho vedením se Turecko stalo pro RTB House jedním z nejvýznamnějších trhů v oblasti CEE. V roce 2016 byl povýšen a stal se z něj Business Development Director v Turecku. Zodpovídal za rozvoj obchodu a z varšavské centrály dohlížel na veškeré lokální aktivity. Před příchodem do RTB House působil ve společnosti Zanox (nyní Awin).

“Dynamický rozvoj v Turecku byl umožněn díky jeho znalostem a zkušenostem. Jsme přesvědčeni, že pod novým vedením bude růst naší společnosti ve střední a východní Evropě zachován a posílen,” říká Daniel Surmacz, COO v RTB House.

 

Související