„Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ říká generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová a dodává: „Základní vstupenkou do firmy budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno.“

Svůj rozvoj bude SIRIUS Finance stavět mimo jiné i na podporování talentů při jejich cestě k profesionalitě. Zásadní je nový styl fungování při zajišťování kvalitní služby spočívající v přesně stanovených rolích, náplních práce a kompetencích v řadách poradců. Ti budou pracovat v týmech s jasnou úlohou tak, že se každý bude věnovat vždy konkrétní části portfolia či služby, ve které je odborníkem. Tímto bude garantována stěžejní kvalita, znalost a komplexnost poskytovaná klientovi k jeho maximální spokojenosti.

Konkurenční výhodou pro SIRIUS budou také pokročilé technologie použité v IT a servisních nástrojích pro práci poradců. Tato oblast bude doménou Petra Chmelaře, který též nově přichází do nejužšího vedení společnosti. Kromě financí se specializuje právě na technologické inovace, které budou v nové podobě firmy vyvíjeny pod jeho vedením.

Firma chce také těžit z úzké spolupráce s renomovanou hypoteční makléřskou firmou GEPARD Finance. Její vlastníci, mimo jiné Jan Kruntorád a Adolf Červinka, jsou původními zakladateli SIRIUS Finance. Obě společnosti nyní plánují využívat co možná nejvíce synergických efektů a navzájem se podporovat v dalším růstu. „Přidanou hodnotou SIRIA pro GEPARD je možnost nabídnout klientům komplexní portfolio a řešení financí v celé jejich šíři. Tím celý klientský kmen ochráníme a stabilizujeme.” říká Červinka.

„Poselstvím a cílem firmy SIRIUS Finance je stát se renomovaným a zodpovědným průvodcem klientů ve finančním světě, spravedlivým partnerem i podnikatelskou oporou pro své kolegy v poradenské síti a férovým i respektujícím obchodním partnerem finančních institucí,“ uzavírá ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová.

Související