Pavel Kocúrek (40) absolvoval manažerské studium na The Open University ve Velké Británii. Pracoval na vedoucích pozicích především v oblasti telekomunikací, vedle O2 CZ například ve společnostech GTS nebo Deutsche Telekom.

Je ženatý, má tři děti. Mezi jeho hlavní koníčky patří meteorologie a vinařství.

„Jsem ráda, že Pavel přijal výzvu pomoci nám s nastavením projektového řízení ve všech firmách spadajících do skupiny Packeta. Má velké zkušenosti s projektovým řízením a realizací strategických projektů. Dlouhodobou strategií skupiny Packeta, do níž spadá i Zásilkovna, je propojení evropských zemí dostupnou, ale velmi kvalitní a inovativní logistikou. Věřím, že nám Pavel v plnění těchto našich ambiciózní plánů výrazně pomůže,” říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a jednatelka skupiny Packeta.

Příchod do Packety je pro mě velkou profesní výzvou. Láká mě být u budování české firmy, která má mezinárodní ambice a chce se svými službami proniknout do všech evropských zemí,“ doplňuje nový projektový ředitel Packety Pavel Kocúrek.

Pavel Kocúrek doplní ve vedení skupiny Packeta Simonu Kijonkovou, výkonného ředitele pro střední a východní Petra Sochoru a ředitele IT Jana Vintra. Do nejužšího týmu, který se podílí na řízení aktivit skupiny, patří také výkonný ředitel Zásilkovny Ondřej Žák

 

Související