Martin Heřmanský je nyní odpovědný za veškeré komerční a finanční výsledky Harley-Davidson v Kanadě, včetně vytvoření a implikace střednědobého strategického plánu značky.

Vedení Harley-Davidson se mu rozhodlo svěřit pozici výkonného ředitele Harley-Davidson Kanada mimo jiné na základě jeho dlouhodobých výsledků, strategických schopností a zkušeností s úspěšným řízením multinárodních týmů v globálním měřítku.

„Možnost řídit takto významný a rozvinutý trh je pro mě nejen obrovská pocta ale i profesní příležitost, ke které přistupuji s naprostou zodpovědností a pokorou. H-D má v Kanadě obrovskou tradici, nedávno jsme oslavili 100 let od uvedení značky v zemi. Podobně jako v USA, H-D dominuje i na kanadském trhu, což pochopitelně vytváří celou řadu očekávaní na můj výkon a celkové působení jako leadera teamu v Torontu,“ říká nový Managing Director H-D Kanada.

Souběžně s kanadskou misí stále zůstává Martin Heřmanský i výkonným ředitelem Harley-Davidson pro strategické trhy regionu EMEA a dělí své pracovní nasazení rovnoměrně mezi Prahu a Toronto, kam pravidelně létá. Novou pozici by měl zastávat i během prvního kvartálu 2019.

Připomeňme, že Martin Heřmanský začínal v Harley-Davidson v roce 2009, kdy se zúčastnil mezinárodního tendru na šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy, a v němž zvítězil nad několika desítkami dalších kandidátů. Od té doby až do konce roku 2016 řídil z Prahy regionální kancelář pro střední a východní Evropu a postupně vybudoval tým působící v 8 zemích.

Začátkem loňského roku pak přišla pro Heřmanského nová etapa v rámci práce pro Harley-Davidson, kdy se stal výkonným ředitelem strategických trhů v EMEA, což je geograficky největší region ve struktuře značky na světě a nyní svoji působnost rozšiřuje o pozici Managing Directora Harley-Davidson Kanada.

Související