Libor Adamec má na pozici výkonného ředitele v KF Legal na starosti kompletní ekonomické, personální, provozní a marketingové řízení. Věnuje se také poradenství partnerům společnosti ve všech zmíněných oblastech.

„Jak se náš tým postupně rozrůstal, dospěli jsme spolu s partnery k přesvědčení, že si tato dynamická fáze života naší firmy vyžaduje změnu stylu řízení. Rozhodli jsme se angažovat profesionála, který by nejen uvolnil kapacity nás společníků od provozních záležitostí, ale zejména nám pomohl s finančním plánováním, s personálními záležitostmi či marketingem. Z toho, že budeme vnitřně efektivní, budou nepochybně profitovat i naši klienti,“ vysvětluje Jan Kořán, společník Advokátní kanceláře KF Legal.

Libor Adamec vystudoval ekonomiku a management na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, kde absolvoval také doktorské studium a následně vyučoval strategické řízení. Před vstupem do Advokátní kanceláře KF Legal získával zkušenosti s podporou top managementu ve finančnictví, pojišťovnictví, kde se rovněž podílel na konkrétních strategických rozvojových a transformačních projektech, a to od jejich návrhu, až po implementaci.

Ve volném čase se věnuje rodině, charitativním projektům a rád cestuje. Je ženatý a má syna.

Související