Markéta Vrbasová se na realitním trhu pohybuje od roku 2004. Během svého působení získala cenné zkušenosti v developerské společnosti P3 Logistic Parks, kde zastávala pozici European Business Development Manager. Zde se starala o rozvoj byznysu a mezinárodní pronájmy. Před nástupem do P3 Logistics Parks pracovala jako manažerka pronájmů. Specializuje se na vyjednávání smluvních podmínek, koordinaci pronájmů a marketing.

Soustavné zvyšování úrovně péče o stávající i potenciální klienty mezi vlastníky, developery a nájemci bude úkolem Markéty Vrbasové. S tím souvisí rovněž rozšiřování služeb a zlepšování nabídky BNP Paribas Real Estate.

"Potenciál českého logistického a průmyslového trhu je obrovský. Vidíme mimořádné příležitosti, a proto se snažíme o vytvoření týmu specialistů. K nim Markéta Vrbasová nesporně patří a z toho titulu bude pro nás i naše klienty značnou posilou," konstatuje Erik Drukker, výkonný ředitel BNP Paribas Real Estate pro střední a východní Evropu.

To potvrzuje rovněž Dušan Drábek, jehož tým Markéta posílila: "Od první chvíle si zakládáme na maximální podpoře našich klientů a péči o ně. Markétiny znalosti realitního trhu a mezinárodní praxe jsou velkou výhodou, na které chceme stavět."

V plnění náročných úkolů pro tuzemské i mezinárodní klienty bude Markétě pomáhat z pozice juniorského konzultanta Jan Jelen.

Související