Marvin Boakye má více než 20 let zkušeností z oblasti lidských zdrojů, stejně jako zkušenosti se změnami vedení a transformací kultury. Zastával vedoucí personalistické funkce pro organizace ve Spojených státech amerických, Kanadě a Latinské Americe.

Do společnosti Papa John’s nastoupil po ukončení pracovního poměru ve funkci vice prezidenta pro lidské zdroje v ropné společnosti Andeavor v texaském San Antoniu, kterou nedávno koupila firma Marathon Petroleum. Předím pracoval jako ředitel pro lidské zdroje v telekomunikační společnosti MTS Allstream, která je nyní součástí skupiny Bell Canada a zastával vedoucí funkce ve firmách Goodyear, Pulte Group a The Home Depot.

„Boakyeho zkušenosti nám pomohou pokračovat v prosazování společnosti Papa John’s směrem k naší transformaci stát se lepším pracovních místem pro našich 120 000 zaměstnanců a členů týmu franšízy,“ řekl prezident a generální ředitel společnosti Papa John’s Steve Ritchie. „Při hledání personálního ředitele bylo naším cílem najít osvědčeného lídra vývoje talentů se zkušenostmi v řízení organizačních změn. Obdivuhodná kariéra Boakyee bude důležitým přínosem pro strategii rozvoje společnosti Papa John’s, zejména při naší snaze zaměřit se na podnikání mimo Severní Ameriku.“

Marvin Boakye bude hrát velice důležitou vedoucí roli při zavádění strategie společnosti pro řízení talentů, která zahrnuje dohled nad lidskými operacemi, kompenzacích a benefitech a vzdělávání a vývoji. Ve funkci nahradí viceprezidenta pro lidské zdroje Boba Smitha, který odešel do penze ze společnosti Papa John’s v srpnu 2018 po patnáctiletém působení ve firmě.

 

Související