John Wilkinson v uplynulých letech působil v Londýně, Curychu, Moskvě a Dubaji, kde řídil týmy zabývající se vyšetřováním hospodářské kriminality, kybernetickou bezpečností, technologiemi na odhalování kriminality v ekonomickém prostředí, či soudními spory.

„John Wilkinson se na mezinárodní scéně dlouhodobě řadí mezi profesionály v boji s korupcí a vyšetřování hospodářské kriminality. Těší mě, že posílí forenzní tým EY a věřím, že jeho mnohaleté mezinárodní zkušenosti v oblasti prevence podvodů a zpronevěry dat ocení klienti ve veřejném i soukromém sektoru,“ říká Magdalena Souček, řídící partnerka EY v ČR a ve střední a jihovýchodní Evropě.

„Je mi ctí, že se mohu připojit k oddělení forenzních služeb EY pro region střední Evropy. Těším se na spolupráci s klienty při definování jejich strategických priorit. V době digitální transformace se společnosti potýkají s řadou výzev prakticky ve všech aspektech svého podnikání, včetně oblastí, na které se specializuji: což je nejen účetní expertíza pro účely obchodních sporů a forenzní služby před a po uzavření transakce, ale také širší oblast ,compliance‘ a řízení integrity,“ uvádí John Wilkinson, vedoucí partner oddělení forenzních služeb a podpory integrity v ČR a regionu střední a jihovýchodní Evropy.

Související