Rostislav Hadraba působí v oblasti pojišťovnictví, stavebního spoření a penzijního připojištění od poloviny devadesátých let. Začínal jako podnikatel a manažer, od roku 1996 vedl obchodní tým v IPB pojišťovně a Moravskoslezské kooperativě. Od roku 1998 až do května 2017 zastával funkci regionálního ředitele ČPP. V jejím rámci vybudoval její největší regionální ředitelství na území ČR. V nové funkci se bude soustředit na zkvalitňování služeb novým i stávajícím zákazníkům.

„Po letech strávených v oblasti pojišťovnictví a finančních produktů si troufám říci, že mám poměrně bohaté zkušenosti s budováním, nastavením a řízením obchodních struktur. Nové výzvy mne vždy bavily a baví, rád se potkávám s novými lidmi. Nové ředitelství je nutné personálně posílit, postaráme se i o zřízení regionálního úpisu, abychom co nejrychleji vyhověli požadavkům na poptávky průmyslového pojištění,“ říká Hadraba. Hlavní centrála zemského ředitelství bude sídlit v Brně, již fungující středisko v Ostravě ale bude zachováno rovněž.

„Budování nového ředitelství je reakcí na velké množství poptávek po našich službách na Moravě, jak ze strany zprostředkovatelů, tak i klientů,“ říká Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny. „Jsem skutečně rád, že právě pan Hadraba rozšiřuje naše řady. Je to flexibilní a pozitivně naladěný odborník s bohatou praxí, zkušený manažer. Pro Slavia pojišťovnu a v důsledku též pro partnery a zákazníky bude jeho působení bezpochyby přínosem. Na dynamický rozvoj Zemského ředitelství Morava pod vedením pana Hadraby se velice těším,“ dodává Jan Vlček.

Rostislav Hadraba vystudoval Cyrilometodějskou teologickou fakultu University Palackého v Olomouci.

K jeho zájmům patří motorismus a cestování, ale také historie, literatura faktu, architektura, hudba a umění.

Související