Tým vede bývalý řídící partner PwC Legal, Bořivoj Líbal, který se stal lokálním partnerem v pražské advokátní kanceláři Noerr a spolu s Barbarou Kusak ji bude řídit. Dlouholetá partnerka a vedoucí pražské kanceláře, paní Barbara Kusak se na pozici “Vedoucí korporátního a M&A oddělení pro střední a východní Evropu” v budoucnu více zaměří na rozšíření služeb transakčního poradenství v regionu CEE.

Společně s Bořivojem Líbalem do společnosti přicházejí advokáti Petr Kobylka, Michal Jekielek, Ondřej Řitička a koncipient Marek Poloni. Celý tým spolu v tomto složení několik let pracoval a poskytoval právní poradenství jak domácím, tak i zahraničním společnostem nejen v oblasti transakcí, ale i v rámci jejich obchodních aktivit na českém trhu.

Tým prokázal své kvality a zkušenosti i v řadě dalších právních oblastí včetně práva nemovitostí, IT/IP, ochrany data regulatorního poradenství.

Bořivoj Líbal a jeho tým posílí škálu poskytovaných služeb v rámci Noerr, a to jak ve vztahu k domácím, tak i mezinárodním klientům se zájmy v České republice, a výrazně tím podpoří naši pozici na lokálním trhu,” říká Jörg Menzer, Regionální řídící partner kanceláří Noerr v Bratislavě, Bukurešti, Budapešti, Praze a Varšavě.

Barbara Kusakk tomu dodává: „Tento krok je jasným vyjádřením našeho odhodlání posílit  pražskou kancelář a prokázat silné regionální pozice Noerr v rámci regionů střední a východní Evropy.

Související