Jan Kotous se specializuje na oblast fúzí a akvizic, bankovnictví a financí a také na korporátní právo. Má mimo jiné bohaté zkušenosti s transakcemi a právním poradenstvím v sektorech energetiky, telekomunikací a finančních služeb. Řady Deloitte Legal spolu s ním posilují také zkušení advokáti Martin Koláček, specializující se na fúze a akvizice místních i mezinárodních firem a související financování, a David Šimek, zaměřující se na oblast nákupů a prodejů aktiv, závodů a účastí ve společnostech různé velikosti.

„Jsme rádi, že jsme se mohli stát součástí moderní a progresivně fungující advokátní kanceláře, poskytující zázemí dynamicky rostoucí globální právní firmy. Deloitte Legal se díky jedinečnému propojení s dalšími poradenskými a technologickými službami a globálnímu zázemí rychle stává novou hybnou silou v prostoru právních služeb a my jsme rádi, že jsme u toho,“ říká Jan Kotous, advokát a nový partner Deloitte Legal. 

„Náš tým v posledních dvou letech posílil o řadu odborníků z advokátní i firemní oblasti. I během dynamického růstu však vybíráme kolegy velmi pečlivě. Chceme, aby nejen přinášeli žádanou expertízu a klientský přístup, ale zároveň zapadli do našeho kooperativního a kolegiálního prostředí. Spolupráce a společný cíl je jedním z našich základních principů. Honza Kotous a jeho kolegové jsou špičkovými právníky, kteří tyto atributy spolehlivě naplňují,“ doplňuje Jan Spáčil, partner Deloitte Legal.

Jan Kotous v minulosti působil například v advokátních kancelářích Wolf Theiss či Clifford Chance. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a School of Law na University of San Francisco.

Martin Koláček před svou rolí ve Wolf Theiss pracoval v advokátní kanceláři Bird & Bird. Vzdělání získal na právnických fakultách Univerzity Karlovy v Praze a Burgundské univerzity v Dijonu.

David Šimek studoval před působením ve Wolf Theiss na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a na Cardiff University Law School ve Velké Británii.

 

Související