Ivan Čopák má mnohaleté zkušenosti s tvorbou strategií, řízení obchodní sítě komerčního bankovnictví, řízení korporátních i retailových segmentů a za svou více než dvacetiletou praxi se podílel například na budování nové eBanky, nastavení produktového portfolia Komerční banky nebo rozvoji GE Money Bank.  Působil také v ČSOB, Sberbank či UniCredit Bank.

Stát se součástí Trinity Bank vnímám jako zajímavou možnost budovat novou českou banku od začátku, flexibilně a dle našich představ. Trinity Bank, to je dynamické a příjemné prostředí s lidmi, kteří mají chuť uspět. Společně děláme to, co dává smysl a co je opravdu důležité pro firemní klienty,“ uvádí ke svému novému působení Ivan Čopák a dále doplňuje: „Mým cílem je definovat korporátní bankovnictví jako silnou část naší banky, postupně rozšířit tým o nadšené a zkušené kolegy a s jejich pomocí být důležitým partnerem firemního segmentu. Zároveň kladu důraz na proaktivní klientský přístup, nové produkty a jednoduché obslužné procesy. Už nyní pracujeme na spoustě změn.“

Trinity Bank, která byla na trhu představena letos v únoru, se postupně rozrůstá o zkušené manažery a pracuje i na rozšiřování týmu osobních, privátních a korporátních bankéřů.

Nový ředitel Korporátního bankovnictví v Trinity Bank Ivan Čopák vystudoval podnikovou ekonomiku a bankovnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde následně také získal doktorát z Managementu. Hovoří plynule anglicky.

Mezi jeho záliby patří rodina, čtení, sport i toulky po Šumavě.

Související