Vít Hanuš (34) dříve působil jako Projektový a Transformační manažer v Komerční bance. Více než tři roky pak strávil ve firmě Boston Consulting Group jako seniorní konzultant, kde se věnoval transformačním projektům, fúzím a akvizicím a investičním projektům v globálním měřítku.

Ve Spaceti se zaměří na růst, rozvoj a transformaci společnosti, která usnadní vstup na nové trhy a globální expanzi. Ve firmě vidí velký potenciál na základě dosavadního růstu a zdařilých implementací nad rámec evropského regionu. Vysokým tempem růstu firma dle něj dosahuje velikosti, která vyžaduje systematické a strukturované řízení.

“Jen pro letošní rok plánujeme zdvojnásobit počet zaměstnanců a standardizovat obchodní partnerství a podpořit tak růstové ambice, které se daří od vzniku společnosti naplňovat. Dynamické prostředí technologického start-upu s vlastním vývojem globálně patentovaných technologií nabízí výzvy v různých oblastech od produktového vývoje, inovací až po mezinárodní certifikace či právní rámec. Chci svými předešlými zkušenostmi tyto oblasti řešit a upevnit naši tržní pozici, aby se společnost stala do dvou let předním hráčem na světovém trhu technologií chytrých budov,” shrnuje své plány ve firmě Vít Hanuš.

Související