Pavel Makovec (64) pracoval v devadesátých letech jako ředitel divize investičního bankovnictví v České spořitelně, následně působil jako předseda představenstva ve společnosti EPIC Securities a od roku 2002 vedl tři roky pražskou pobočku Leader Investments v Illinois, USA. V letech 2005 a 2006 řídil oddělení dlouhodobého finacování a treasury leteckého dopravce ČSA. V období 2008 až 2018 byl předsedou představenstva a výkonným ředitelem fondu kvalifikovaných investorů Arca Capital CEE, uzavřeného investičního fondu.

„V dnešní době finančních senzací a nejrůznějších krypto-spekulací přinášíme na trh solidní investiční příležitost, která stojí na dekádami ověřeném byznys modelu. Našim investorům přitom nabízíme očekávaný výnos ve výši až 7,9 % ročně,“ popisuje fungování fondu Pavel Makovec.   

Je absolventem Národohospodářské fakulty VŠE v Praze. V roce 1991 absolvoval přípravné studium expertů pro činnost nově obnovované Praha pražské burzy cenných papírů na London Stock Exchange (Emerging Markets Training Programme), uzavřené měsíční stáží na londýnské burze.

Snapcore je současně zřizovatelem regulovaného Fondu Kvalifikovaných Investorů s názvem R2P invest SICAV. Ten byl založen v červenci 2018 a zabývá se vyhledáním nových zajímavých investičních příležitostí do vysoce likvidních portfolií na trhu s bankovními pohledávkami.

Související