Jana Křížová je od února 2019 novou manažerkou oddělení IT Transformation. Do Raiffeisenbank přišla z MONETA Money Bank, kde působila na různých manažerských pozicích posledních 13 let.

Je zkušenou manažerkou v oblasti informačních technologií. Ovládá programový a projektový management, má zkušenosti s agilním řízením týmů či vytváření strategií týkající se architektury IT. V Raiffeisenbank bude jejím klíčovým úkolem zastřešení celé aktivity  týkající se DevOps.

Jana Křížová absolvovala inženýrské studium na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Je vdaná, má dvě děti a volný čas věnuje rodině a cestování.

V březnu nastoupil na pozici ředitele IT developmentu Štefan Németh, který velkou část svého pracovního života pracoval v zahraničí jako vývojář a projektový manažer pro konzultační firmy, později pro HP jako Transition a Transformation Manager.

Před devíti lety nastoupil do Tatrabanky, kde začal na pozici projektového manažera, ale po roce se stal vedoucím IT provozu a poté vedoucím IT vývoje. Jeho cílem v nové pozici je pomoci zkrátit time-to-market, zvýšit kvalitu SW systémů a držet krok s novými technologickými trendy ve světě.

Štefan Németh absolvoval inženýrské studium na Elektrotechnické fakultě STU v Bratislavě. Je ženatý, má tři děti a vizi, že důchod stráví na pláži u moře.

Související