Marek Feltl (54) pracoval v řetězci IKEA od roku 1992 na různých pozicích (například ředitel obchodního domu IKEA Praha Černý Most, zástupce generálního ředitele IKEA Italie) a v několika zemích (Švédsko, Maďarsko, Italie, Francie) a od roku 2012 vedl společnost IKEA Česko, Maďarsko a Slovensko ve funkci generálního ředitele se zodpovědností za 8 obchodních domů a on-line shopping. Za jeho působnosti dosáhla společnost úctyhodného nárůstu obratu a získala několik prestižních ocenění jako například absolutní vítěz obchodník roku a to několikrát v řadě.

„Cítím se nesmírně poctěn možnosti pracovat pro společnost Atalian a samozřejmě vést společně se svými kolegy jedničku na českém trhu v oblasti integrovaného facility managementu, který má před sebou obrovský potenciál s cílem zajistit našim klientům plné zaměření na jejich core business. Mým cílem je přinést zkušenosti ze strategického řízení společnosti, silné zaměření nejen na zákazníka, ale i na zaměstnance a samozřejmě i na dlouhodobou udržitelnost související s našimi aktivitami podnikaní“, říká Marek Feltl.

Marek Feltl má rodinu se dvěma dětmi a třemi vnoučaty. Svou energii čerpá právě z rodiny a vnoučat, ale také z přírody, a to především z krás České republiky.

 

Související