Andrea Futerová má bohaté zkušenosti v oblasti lidských zdrojů. Svou kariéru zahájila v roce 1997 v personálně-poradenské společnosti International Search Group. Od roku 1999 působila ve farmaceutické společnosti Zentiva, kde v průběhu téměř 20 let pracovala na různých manažerských pozicích v oblasti HR. Od roku 2014 působila v ústředí společnosti Global Generics jako Senior HR Business Partner. V roce 2016 byla povýšena na vedoucí HR oddělení Global Generics. Ve své poslední funkci HR ředitelky společnosti Zentiva řídila veškeré činnosti v oblasti lidských zdrojů v rámci celé Evropy a aktivně vedla proces transformace, jejímž cílem bylo příprava firmy na prodej.

„Abychom mohli nastavit moderní a efektivní HR procesy, jednotné pro Orkla Foods Česko a Slovensko, musíme tomu přizpůsobit i HR organizaci. Naším cílem je stát se respektovaným HR Business Partnerem, podporujícím růst společnosti, vést proces organizační a kulturní změny a posílit atraktivitu Orkla Foods Česko a Slovensko na trhu práce.“ shrnuje své cíle v nové pozici Andrea Futerová.

Andrea Futerová má akademické vzdělání v oboru sociální pedagogiky a je držitelkou certifikátu Academy of Coaching Excellence a dalších certifikátů v oblasti Assessment/Development center, interkulturního managementu, řízení změn a Hoganovy diagnostiky.

Mezi její koníčky patří rodina, cestování a lyže.

Související