René Holman (45) jako vyučený frézař pracoval na různých pozicích ve výrobě, kde se vypracoval na mistra a poté na vedoucího výrobních provozů. Následně absolvoval obchodní školu, a když pracoval na pozici výrobního náměstka ve společnosti Preciosa, vystudoval MBA na brněnské BIBS, obor Strategické řízení firem. Do Kovosvitu MAS nastoupil v roce 2016 na pozici obchodně-technický zástupce pro Ústecký kraj, 1. března 2019 se stal Manažerem obchodu pro Českou a Slovenskou republiku.

„Kovosvit MAS letos oslaví 80 let své existence. Může se tedy pyšnit zajímavou historií. Naše stroje mají vysokou kvalitu. Zákazníci se tradičně mohou spolehnout na vysokou tuhost, stabilitu a preciznost strojů. Minimálně stroje východních proveniencí technologicky převyšujeme. Proto chceme přesvědčit zákazníky, že se jim vyplatí upřednostnit naše stroje před mnohdy levnější konkurencí,“ vysvětluje René Holman.

Díky předchozím zkušenostem z výrobních i řídících pozic se Renému Holmanovi brzy podařilo navázat intenzivní kontakt se stávajícími zákazníky a v Ústeckém kraji získal i nové reference od nových zákazníků.

„Mojí ambicí je další zkvalitnění obchodního týmu Kovosvitu, dále pracovat na zlepšení jejich komunikace se zákazníky, ale i v rámci naší firmy. Tento přístup by měl vést ke stabilizaci obchodu. Rozhodně nejsem zastáncem prodeje po telefonu. Naopak, budu se s kolegy v maximální možné míře pohybovat mezi zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a přinášet řešení nejen prodejem vhodného stroje. Zároveň chci pro kolegy snížit administrativní náročnost a zlepšit jejich podmínky pro práci,“ doplňuje René Holman.

René Holman žije v Libereckém kraji, je ženatý, má dvě dospívající děti.

Související