Jindřiška Gašpárková pracovala jako senior account managerka v komunikačních agenturách Wunderman, Ritual Communication nebo Communica. Starala se o značky Hugo Boss, Pivovar Staropramen, Modrou pyramidu nebo Komerční banku.

“Během jednoho krátkého rozhovoru mi Jarda Novotný, majitel České produkční nabídl, abych se vrátila zpět do agentury, která mi dala asi ten největší základ pro mé další pracovní působení. Nabídka více proniknout do social a mít na starost nastavení procesů mne oslovila. Věřím, že zde využiji své zkušenosti, naučím se něco nového a zároveň se nám podaří agenturu posunout zase o kousek dál,” říká senior account managerka Jindřiška Gašpárková, která bude mít v České produkční Social Media na starosti vedení týmu pro Hellobank, pro niž agentura spravuje Facebookové stránky a blog. Převezme také multibrand Palírna u Zeleného stromu a značku Stará myslivecká.

Vystudovala Český institut reklamní a marketingové komunikace a vyšší odbornou školu informačních služeb. Ve svém volném čase se věnuje squashi, in-line, knihám o historii a leadershipu, ráda a dobře peče pro rodinu, přátele i kolegy a má ráda komedie a komiksy.

Související