Dagmar Suissa má v oblasti vzdělávání a lidského rozvoje bohaté zkušenosti. Pracovala nejen v několika velkých společnostech, ale působí i jako osobní koučka a jako pedagožka na Katedře andragogiky a personálního řízení FF UK. V rámci své HR kariéryse coby konzultantka, facilitátorka a koučka v posledních dvou letech věnovala zejména rozvoji lídrů a profesionálů, a to na mezinárodní úrovni. Dagmar rovněž pokračovala ve spolupráci se společností Alma Media, kam nastoupila již v roce 2012 jako personální ředitelka LMC (součást Alma Media Group). Ve společnosti Alma Media zůstala až do roku 2017,poslední dva roky zastávala pozici ředitelky organizačního rozvoje. Kromě spolupráce s Alma Media působila ve společnostech ING (2004-2006), mBank (2007-2009) nebo Marks and Spencer (2009-2012).

„Jsem potěšen, že náš tým doplní právě Dagmar Suissa. NN se nachází uprostřed integrace se společností Aegon, a to v době sestěhování týmů pod jednu střechu. Odborníka s praxí a dovednostmi Dagmar určitě potřebujeme. Moc se těším na spolupráci,“ komentoval jmenování nové HR ředitelky generální ředitel NN ČR Maurick Schellekens.

Dagmar Suissa vystudovala psychologii. Po ukončení bakalářského studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze se přesunula do Paříže, kde v roce 2004 dokončila magisterský program na Université René Descartes. O několik let později rozšířila své vzdělání dalším magisterským studiem v oboru profesionálního rozvoje, a to konkrétně na Middlesex University v Londýně. Dagmar mluví plynně anglicky a francouzsky.

Mezi její koníčky patří dobrovolnictví, cestování, světová kuchyně, jazyky, kultura a jóga.

 

Související