Miroslava Nechybová bude mít v náplni práce dohled nad provozním oddělením celé investiční skupiny DRFG. V rámci své nové funkce se zasadí o nastavení a optimalizaci procesů v oblastech, jako jsou IT, právní služby či HR a s ním související nábor nových pozic.

„Možnost stát se součástí týmu skupiny DRFG je pro mě velkou výzvou. Opouštím nyní svá oblíbená čísla a finance a zaměřím se více v rámci provozu na plnění veškerých podpůrných služeb, které spadají pod Provozní divizi. Věřím, že nové místo rozšíří mé dosavadní pracovní zkušenosti a budu pro DRFG přínosem,“ těší se na spolupráci Miroslava Nechybová.

Posledních pět let působila jako finanční a obchodní ředitelka společnosti ASKLEPION – Lasercentrum Praha, kde dohlížela na chod obchodního, finančního, účetního, informačního a HR oddělení. Mimo to měla na starosti také komunikaci s finančními institucemi, bankami nebo auditory. Má tedy bohaté zkušenosti s řízením velkých týmů, zodpovědností za reálné výsledky společnosti i s chodem korporátních organizací a jejich vnitřními procesy.

Dříve patnáct let pracovala ve společnosti McDonald's ČR, kde nejprve působila ve funkcích finanční kontrolorky a supervizorky účetnictví a následně deset let jako senior finance manager a členka předsednictva.

Inženýrský titul získala na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a následně také titul MBA v oboru finance a marketing na DePaul University Chicago / CMC Graduate School of Business.

Miroslava Nechybová je letos další významnou ženskou posilou ve skupině DRFG. Dříve v tomto roce do výkonných pozic nastoupily Hana Cajthamlová, Angelika Houdková a Lucie Heřmanská.

 

Související