Jana Vlková se stala novou ředitelkou Workplace Advisory. Workplace Advisory Colliers International zahájilo svoji činnost jako jedno z prvních takto zaměřených oddělení v České republice již v roce 2015. Jana Vlková a tým dalších čtyř profesionálů se bude nyní starat o jeho chod a obchodní růst. Jana bude na denní bázi komunikovat se stávajícími klienty, pomáhat jim implementovat nové strategie pro optimalizaci uspořádání a provozu jejich kancelářských prostor a pořádat workshopy a přednášky, jež jim pomohou chápat principy zdravého pracovního prostředí. To vše v úzké spolupráci s dalšími liniemi Colliers orientovanými na vztahy s klienty, jako jsou Office Agency, projektový management či Design & Build.

Jana Vlková do vedení Workplace Advisory přechází z pozice ředitelky pro Business Development tuzemské pobočky Colliers International. Zastávala ji od srpna 2018 a zaměřovala se v ní na identifikaci a zajišťování nových obchodních příležitostí. Do Colliers nastoupila v roce 2012 jako ředitelka kancelářského oddělení, na lokálním trhu s nemovitostmi působí od roku 2000. Před příchodem do Colliers získala četné zkušenosti jako výkonná ředitelka realitních investic Bank Austria v ČR či ve společnosti PBW Czech Republic.

„Jana se poradenstvím pro pracovní prostředí zabývá od roku 2015, kdy se podílela na vůbec první naší spolupráci v této oblasti – zakázce na nové kanceláře společnosti Deloitte. Za uplynulých 12 měsíců dohlížela na projekty pro 10 klientů, kterým pomáhala vytvořit kancelářské prostředí na míru podle nejnovějších trendů. Jsem přesvědčen, že ve své nové roli bude působit stejně úspěšně a její zkušenosti budou našim klientům i nadále obrovskou přidanou hodnotou,“ řekl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku.

Silvie Marešová byla povýšena na pozici Senior Associate v oddělení Industrial Agency. Během své dosavadní kariéry prokázala – a stále prokazuje – své kvality jako odhodlaná a pro věc nadšená profesionálka, která se stala nepostradatelným členem týmu při vyjednávání o významných obchodech a získávání nových zakázek. Zaměřuje se především na zastupování klientů při akvizicích a vyhledávání průmyslových prostor, poskytování přehledů informací o nemovitostech, na finanční analýzy a pomoc klientům při vyjednávání smluvních podmínek jak s developery, tak s nájemci.

Do Colliers International nastoupila v březnu roku 2016 jako Associate průmyslového oddělení. Dříve pracovala ve společnosti Cushman&Wakefield jako konzultantka týmu Office Agency. Silvie Marešová má v oblasti nemovitostí šestiletou zkušenost. Vystudovala magisterský program diplomacie a public relations na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. 

„Ze srdce Silvii gratuluji k tomuto zcela zaslouženému povýšení. Silvie nejen aktivně rozšiřuje a posiluje působení Colliers na českém trhu, ale také intenzivně rozvíjí naše vztahy s klienty. Skvělá práce, Silvie!“ dodal Tewfik Sabongui.

 

Související