"Jsem nadšený, že se mohu ujmout nové role v P3. Posledních 18 měsíců jsem poznával firmu a jsem si dobře vědom silných stránek, které můžeme v současném povzbudivém stavu na trhu průmyslových nemovitostí zúročit. Očekávám, že hnacím motorem v našem odvětví zůstane eCommerce a budeme pokračovat v rozvoji obchodních příležitostí v našem evropském portfoliu. Moje role je jasná; podporovat vedení P3 v jejich plánech posílení pozice na trhu a zajistit, aby byla společnost dobře připravena na budoucí růst,“ říká nový generální ředitel P3 Tim Beaudin.

„V GIC jsme přesvědčeni, že P3 zúročí Timovy bohaté zkušenosti v oboru. Kromě toho bude mít podporu silného týmu s rozsáhlými znalostmi trhu a letitými vazbami. Novým předsedou představenstva P3 jsme jmenovali Goh Kok Huata a věříme, že Tim a jeho tým budou mít z jeho strategického poradenství a poznatků užitek. Díky těmto krokům je P3 na dobré cestě k další éře růstu v Evropě,“ dodal Lee Kok Sun, investiční ředitel GIC Real Estate.

P3 rovněž oznamuje povýšení Jean-Luca Saporita a Davida Marquiny do pozic ředitelů pro development. Ve své nové roli budou podporovat Tima Beaudina v rozvoji byznysu napříč Evropou. Jak Jean-Luc Saporito, tak David Marquina si zároveň zachovávají své dosavadní funkce ředitelů společnosti v Itálii, respektive Španělsku.

„Těší mě, že se mohu připojit k užšímu vedení P3 v době, kdy logistický průmysl zažívá rychlý růst. Ve své nové roli pomůžu lokálním týmům sjednotit aktivity skupiny v oblasti developmentu a akvizic ve Španělsku, Portugalsku, Německu, Polsku a Nizozemsku, a také budu vyhledávat nové obchodní příležitosti. Nadále budu v úzkém kontaktu s našimi zákazníky v celé Evropě,“ sdělil David Marquina, ředitel pro development P3.

„Od roku 2014 jsem byl svědkem nevídaného růstu P3 a jsem si tak dobře vědom jejích silných stránek a potenciálu. Moje nová role v užším vedení P3 je řídit development, vyhledávat nové lokality a obchodní příležitosti společně s řediteli zemí v Itálii, Francii, České republice, Slovensku a Rumunsku,“ řekl Jean-Luc Saporito, ředitel pro development P3.

Změny ve vedení společnosti se nedotknou základů úspěšného růstu P3, které společnost v minulých letech vybudovala. P3 zůstává i nadále dlouhodobým vlastníkem a developerem evropských průmyslových nemovitostí, zachovává si vysoký standard péče o klienty a může se i nadále spolehnout na stabilní kapitál. To vše s podporou GIC, singapurského státního investičního fondu, který je vlastníkem P3.

 

Související