Václav Dušek působil jako marketingový specialista pro sektor B2B ve společnosti Diskus. Dále pak jako PR specialista pro Hospodářskou komoru ČR a také jako kreativec a grafik v kreativní a digitální agentuře Simopt.

„Jsem rád, že jsem dostal příležitost rozšířit řady digitální agentury BlueGhost, která pomáhá klientům v digitálním světě s on-line aplikacemi, firemními weby, e-shopy a marketingem jako takovým. V oboru se pohybuji více než osm let a rád své zkušenosti uplatním u našich klientů, kterým tak pomohu realizovat jejich přání,” říká Václav Dušek.

„Tým Modrého ducha v tomto roce poměrně zásadně posílil o nové designery, programátory a také obsahové specialisty. Navíc jsme nyní získali někoho s tak bohatými zkušenostmi z marketingu, jako je Václav. Příchod nových seniorních kolegů reaguje na rostoucí poptávku po našich službách a zároveň slibuje další nárůst kvality našich řešení. Stále však nejsme spokojeni dále sháníme zkušené designery i programátory, kteří nám pomohou uskutečnit nové zajímavé projekty,” říká Lukáš Pilka, kreativní ředitel digitální agentury BlueGhost

 

Související