Petr Havlíček působil v různých manažerských pozicích v agentuře Y&R (dnešní VMLY&) od roku 1991 až do roku 2018. Mezi lety 1999 a 2011 řídil pražskou pobočku, v roce 2011 se přesunul do čela Y&R pro celou Střední a Východní Evropu. Jako ředitel Isobaru bude mít na starosti všechny kreativní služby napříč Dentsu Aegis Network v Česku a na Slovensku.

“Naše dlouhodobá strategie klade velký důraz na kreativu, která patří společně s médii a CRM mezi tři pilíře obchodního modelu Dentsu Aegis Network. Kreativa je celosvětově největším motorem růstu skupiny, a tak tomu musí být i v Česku. Je to velmi těžký úkol. Proto jsme přivedli právě Petra, který je díky svým dlouholetým zkušenostem na lokálním i mezinárodním trhu tím správným člověkem pro jeho splnění,” řekl k nástupu nového šéfa kreativní agentury Isobar generální ředitel Dentsu Aegis Network v Česku a na Slovensku Petr Chajda.

“Rok jsem přemýšlel o tom, kam budou směřovat mé další profesní kroky. Odmítl jsem několik nabídek ze strany klientů. Nabídku z Dentsu jsem ale odmítnout nemohl, protože se vracím do prostředí, které dobře znám. Bude to samozřejmě složitý úkol, ale já se na něj upřímně těším,” uvedl nový ředitel Isobaru Havlíček.

Související